>>>>       Sprawdź naszą nową aplikację na smartfona z systemem Android,iOS (iPhone), Windows Phone - myBus online        >>>>       Zgłoszenie Serwisu Oprogramowania

Serwis świadczony przez firmę TARAN

Firma TARAN jako producent oprogramowania świadczy na dzień dzisiejszy różne formy serwisu:

Serwis oprogramowania autorskiego

W pierwszej kolejności należy skorzystać z

Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami oferowanego przez nas oprogramowania skorzystaj z "kart katalogowych"

W celu zapewnienia naszym Klientom maksymalnego komfortu pracy z systemów PZI TARAN przygotowane zostały specjalne pakiety opieki serwisowej (Umowy Nadzoru Autorskiego, Umowy Ochrony wersji, Umowy Korporacyjne). Dzięki nim Użytkownicy otrzymują wsparcie na każdym etapie korzystania z naszego oprogramowania, począwszy od instalacji, poprzez bieżącą pracę, a na rozbudowie i aktualizacji kończąc.


Szczegółowe informacje pod numerem telefonu (0-17) 788 59 22, 788 59 23


Serwis sprzętu komputerowego

Szanowni Państwo.


Już od 1991 roku firma Taran rozpoznawana jest na rynku jako producent oprogramowania, ale także i dostawca sprzętu komputerowego, akcesoriów i sieci komputerowych. Początki działalności firmy sięgają okresu, w którym kształtował się dopiero rynek usług informatycznych i odczuwalny był nacisk, ze strony klientów, na kompletność oferty przedstawianej przez dostawców. Tak jak w innych dziedzinach, tak i w sferze usług informatycznych, nastąpiły spore zmiany. Przejawiają się one min w:

  • Koncentracji firm informatycznych i postępującym kierunku specjalizacji w zakresie oferowanych usług.
  • Wyraźnym rozdzieleniu usług związanych ze środowiskiem informatycznym (sprzęt komputerowy, sieci, połączenia teleinformatyczne /w tym Internet/, systemy operacyjne) od usług związanych z dostawami tzw. aplikacji, czyli specjalizowanego oprogramowania na potrzeby konkretnego użytkownika.

Firma TARAN, chcąc utrzymać swoja pozycję na rynku i będąc coraz bardziej rozpoznawaną jako firma specjalizująca się w dostawach autorskiego oprogramowania, w szczególności wśród klientów w branży komunikacyjnej oraz komunalnej, musi także nadążać za wspomnianymi wyżej zmianami.


Przejawem tych zmian jest także i to, że z dniem 1.11.2006 firma TARAN zaprzestaje bezpośredniej sprzedaży oraz serwisowania sprzętu komputerowego, kas fiskalnych i innych urządzeń informatycznych, powierzając tą działalność, na podstawie podpisanych umów, dwóm innym podmiotom specjalizującym się w takiej działalności.


Sprzęt komputerowy zakupiony w firmie TARAN przed 1.01.207 roku serwisują:

„Zakład Elektroniki i Informatyki MOTRONIK Sp. J.”
z siedzibą w Mielcu przy ulicy Solskiego 10
www.motronik.com.pl
Dział Handlowy tel/fax (+48 17) 583 3665
Serwis (+48 17) 583 7066, Zarząd (+48 17) 583 3695

oraz


System Data Sp. z o.o.
z siedzibą w Mielcu przy ulicy Sienkiewicza 42
www.systemdata.pl
Centrala tel./fax (+48 17) 581 8282

Firmy powyższe realizują, w imieniu firmy TARAN, w pełnym zakresie i na dotychczasowych zasadach, wszystkie zobowiązania serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego sprzętu, części i akcesoriów zakupionych przez Państwa w firmie TARAN.


Serwis oprogramowania autorskiego, opracowanego przez nas, pozostaje bez zmian i jest świadczony w firmie TARAN