>>>>       Sprawdź naszą nową aplikację na smartfona z systemem Android,iOS (iPhone), Windows Phone - myBus online        >>>>       Zgłoszenie Serwisu Oprogramowania
GOSKOM.premium

Dostawa wody i odprowadzanie ścieków (FUK-WODA)

System przeznaczony jest do ewidencji i naliczania opłat za dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków - odbiorcom indywidualnym i zbiorowym. System został tak zbudowany, aby jego instalacja w najbardziej podstawowej wersji nie stanowiła przeszkód jego rozbudowy o nowe funkcje w przyszłości. Zakres działania systemu został ustalony i zweryfikowany na podstawie doświadczeń wynikających z wieloletniego korzystania z systemu przez naszych Klientów. Pierwsza wersja powstała wiosną 1991r. Jest rzeczą oczywistą, że od tamtej pory do dnia dzisiejszego system przeszedł wiele zmian. Jego rozwojem, i opracowywaniem coraz to lepszych wersji zajmuje się niezmiennie ta sama grupa ludzi, co w 1991r. Wynika z tego oczywisty fakt, że zagadnienia z tej dziedziny znane nam są bardzo dobrze. Jesteśmy autorami wszystkich modułów oferowanego oprogramowania, włącznie z programem fakturującym na komputerze przenośnym.


Proponowane w obecnym kształcie rozwiązania w zakresie Fakturowania Usług Komunalnych FUK dostawa wody i odprowadzania ścieków w standardowej wersji składa się z następujących modułów:


PSION


(*) Zakres realizowanych funkcji może się różnić w zależności od konkretnej implementacji